51 969 499
info@nakedfood.ee

KUIDAS TOIMIB

Et toit säiliks värskena, toimetab Naked Food tellimused kohale kord nädalas esmaspäeval. Kõik tellimused on vaakumpakendatud ja säilivad 7+ päeva. Kliendil on võimalik tellida korraga terve nädala menüü. Tellimus tuleb esitada kolmapäevaks hiljemalt kell 23.59. Tellimused toimetatakse kohale järgneval esmaspäeval.

Kaua toit säilib?
Kõik tellimused on vaakumpakendatud gaasilisse keskkonda ja säilivad külmakapis 7+ päeva.

Kuidas valmistada?
Toidud on valmis küpsetatud ja maha jahutatud. Piisab soojendamisest pannil, ahjus või mikrolaineahjus. Sõltuvalt mikrolaineahjust soojendada 1-3 minutit.

Kuidas tellida?
*Valige avamenüüst sugu „mees” või „naine”. Sealt valige soovitud eesmärk (kaalu langetamine, kaalu hoidmine, kaalu tõstmine). Seejärel valige sobivad toidud ja lisage need ostukorvi.
*Valige avamenüüst “koosta ise”. Sealt valige soovitud eesmärk (kaalu langetamine, kaalu hoidmine, kaalu tõstmine). Seejärel valige sobilikud toidu komponendid ja lisage soovitud hulk ostukorvi.

Kus toimib?
Hetkel on teenus mõeldud Tallinna ja Tartu elanikele.

Millised on kohaletoimetamise päevad ?
Tallinna elanikele toimetatakse pakirobotisse esmaspäeval. Tartu elanikel jõuab saadetis pakirobotisse hiljemalt teisipäeval.

Mis kellaaegadel kohaletoimetamine toimub?
Kohale toimetamine toimub orienteeruvalt 8.00‒12.00 vahel. Paki saaja saab teate, kui kuller on paki soovitud Collct.Net’i pakirobotisse sisestanud.

 

Kui teil on lisaküsimusi, võtke meiega ühendust telefonil (+372) 51 969 499 või saatke meile e-kiri aadressile: info@nakedfood.ee